Krokettentij 2026

Van Breskens naar Zeebrugge: met het tij mee richting kroketten

Bekijk de foto's van het eerste WVB krokettentij op 6 juni hier.

De allereerste editie van een nieuw WVB-evenement was op 6 juni. De volgende editie hebben we gepland op zaterdag 19 september.

Op zaterdag 19 september 2026 organiseert Watersportvereniging Breskens weer de Krokettentij: de eerste is bij de deelnemers zo goed bevallen, dat we voor een tweede editie gaan. Een evenement dat gezelligheid, varen en lekker eten combineert.

We vertrekken vanuit Breskens en zetten koers naar Zeebrugge, waar we aanmeren bij de RBSC.

Op de steiger starten we met een steigerborrel (hapjes en drankjes mee te nemen) en rond 14:00 zullen de heerlijke garnalenkroketten van het Werftje op de steiger worden geserveerd. (Bij slecht weer kunnen we ze binnen nuttigen).

Na de middag kiest iedereen zijn eigen ritme: meteen terugvaren richting Breskens of nog even blijven genieten van de sfeer in Zeebrugge en eventueel blijven overnachten.

De Krokettentij draait niet om snelheid of competitie, maar om samen varen, genieten van het water en natuurlijk… kroketten eten in goed gezelschap.

De inschrijvingen worden half augustus geopend.

Inschrijven