UITSLAGEN

Cote a l'os 2022
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Blind Faith Annick Debuysscher Grand Soleil 37 BEL 1274 2 1,026 12:00:00 15:56:58 03:56:58 04:03:08
2 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 12:00:00 16:54:28 04:54:28 04:12:50
3 Huldra Bert de Bock Salona 40 BEL 6379 2 1,0299 12:00:00 16:06:56 04:06:56 04:14:19
4 High Five Dirk van Rompuy Sunfast 3300 BEL55555 1 1,0571 12:00:00 16:00:36 04:00:36 04:14:20
5 Ambiance  Peter Verdegem Winner 950 NED 5427 5 0,8990 12:00:00 16:47:18 04:47:18 04:18:17
6 Grand Tour 2 Emile Tournois Hanse   3 0,988 12:00:00 16:28:28 04:28:28 04:25:15
7 Mooie Meid Guy de Craemer Salona 40 BEL 1581 2 1,0385 12:00:00 DNF ######### #########
8 De Zaete Cees Neele HR 352 HR 608 5 0,8684 12:00:00 DNF ######### #########

 

Uitslagen 1e avondwedstrijd

19-05-2022 1e avondwedstrijd
groep 1 tm 3
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Huldra Bert de Bock Salona 40 BEL 6379 2 1,0299 19:00:00 20:46:57 01:46:57 01:50:09
2 Jai Ho Rene v. Quekelberghe J 97 NED 9700 3 0,9714 19:00:00 21:00:58 02:00:58 01:57:30
3 Bateleur Marco de Bat Bashford 41 NED 8135 1 1,1237 19:00:00 21:01:32 02:01:32 02:16:34
4 Peanuts Dirk v.d. Berghe Dehler 39   2 1,0298 19:00:00 21:22:55 02:22:55 02:27:11
5 Grand Tour 2 Emile Tournois Hanse 388   3 1,0252 19:00:00 DNF ######## ########
                     
  groep 4 tm 6                  
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Ambiance  Peter Verdegem Winner 950 NED 5427 5 0,8990 19:00:00 20:40:00 01:40:00 01:29:54
2 Bolus Stephan Willemsen Sunfast 32 GTE NED 6587 5 0,9102 19:00:00 20:41:16 01:41:16 01:32:10
3 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 19:00:00 20:52:30 01:52:30 01:36:36
4 De Zaete Cees Neele HR 352 HR 608 5 0,8684 19:00:00 DNF ######## ########
5 Rolex Roald Dufour 1800   6 0,75 19:00:00 DNF ######## ########

 

02-06-2022 2e avondwedstrijd
groep 1 tm 4
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Tonnerre 6 Piet  Vroon Saffier 33   3 0,9800 19:00:00 20:05:01 01:05:01 01:03:43
2 Huldra Bert de Bock Salona 40 BEL 6379 2 1,0299 19:00:00 20:03:08 01:03:08 01:05:01
3 Jai Ho Rene v. Quekelberghe J 97 NED 9700 3 0,9714 19:00:00 20:07:58 01:07:58 01:06:01
4 Grand Tour 2 Emile Tournois Hanse 388   3 1,0252 19:00:00 20:08:14 01:08:14 01:09:57
5 Magnifique Jacco v. Rijswijk First 31.7 NED 6334 4 0,9527 19:00:00 20:13:40 01:13:40 01:10:11
groep 5 tm 6
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 19:00:00 20:03:59 01:03:59 00:54:56
2 Ambiance  Peter Verdegem Winner 950 NED 5427 5 0,8990 19:00:00 20:02:46 01:02:46 00:56:26
3 Bolus Stephan Willemsen Sunfast 32 GTE NED 6587 5 0,9102 19:00:00 20:03:13 01:03:13 00:57:32

 

09-06-2022 3e avondwedstrijd
groep 1 tm 4
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Jai Ho Rene v. Quekelberghe J 97 NED 9700 3 0,9714 19:00:00 20:34:58 01:34:58 01:32:15
2 Tonnerre 6 Piet  Vroon Saffier 33   3 1,0200 19:00:00 20:37:26 01:37:26 01:39:23
3 Bateleur Marco de Bat Bashford 41 NED 8135 1 1,1237 19:00:00 20:30:35 01:30:35 01:41:47
4 Magnifique Jacco v. Rijswijk First 31.7 NED 6334 4 0,9527 19:00:00 20:52:51 01:52:51 01:47:31
5 Peanuts Dirk v.d. Berghe Dehler 39   2 1,0298 19:00:00 20:45:02 01:45:02 01:48:10
6 Grand Tour 2 Emile Tournois Hanse 388   3 1,0252 19:00:00 20:53:57 01:53:57 01:56:49
groep 5 tm 6
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start gez tijd ber tijd
1 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 19:00:00 20:30:35 01:30:35 01:17:46
2 Bolus Stephan Willemsen Sunfast 32 GTE NED 6587 5 0,9102 19:00:00 20:27:20 01:27:20 01:19:29
3 Ambiance  Peter Verdegem Winner 950 NED 5427 5 0,8990 19:00:00 20:33:53 01:33:53 01:24:24

 

23-06-2022 4e avondwedstrijd
groep 1 tm 4
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Huldra Bert de Bock Salona 40 BEL 6379 2 1,0299 19:00:00 20:07:22 01:07:22 01:09:23
2 Grand Tour 2 Emile Tournois Hanse 388   3 1,0252 19:00:00 20:13:05 01:13:05 01:14:56
3 Jai Ho Rene v. Quekelberghe J 97 NED 9700 3 0,9714 19:00:00 20:25:00 01:25:00 01:22:34
4 Out of the blue Frederik Buysse Dufour 34 BEL 1587 3 0,9702 19:00:00 20:59:18 01:59:18 01:55:45
5 Quinta Dirk de Neef Standfast 43   2 0,9976 19:00:00 21:16:36 02:16:36 02:16:16
Nr groep 5 tm 6
  Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start gez tijd ber tijd
1 Merlin Jos Noens Tango NED 1102 6 0,8651 19:00:00 20:05:27 01:05:27 00:56:37
2 Ambiance  Peter Verdegem Winner 950 NED 5427 5 0,8990 19:00:00 20:04:02 01:04:02 00:57:34
3 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 19:00:00 20:08:25 01:08:25 00:58:45
4 Bolus Stephan Willemsen Sunfast 32 GTE NED 6587 5 0,9102 19:00:00 20:07:59 01:07:59 01:01:53

 

07-07-2022 5e avondwedstrijd
groep 1 tm 4
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Jai Ho Rene v. Quekelberghe J 97 NED 9700 3 0,9714 19:00:00 20:23:51 01:23:51 01:21:27
2 Aquavit Franklin Wagemans First 45   1 1,0533 19:00:00 20:17:57 01:17:57 01:22:06
3 Bateleur Marco de Bat Bashford 41 NED 8135 1 1,1237 19:00:00 20:14:35 01:14:35 01:23:49
4 Grand Tour 2 Emile Tournois Hanse 388   3 1,0252 19:00:00 20:25:28 01:25:28 01:27:37
groep 5 tm 6
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
2 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 19:00:00 20:22:24 01:22:24 01:10:45
3 Bolus Stephan Willemsen Sunfast 32 GTE NED 6587 5 0,9102 19:00:00 20:20:12 01:20:12 01:13:00

 

09-07-2022 Breskens Classics
Race 1
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 12:00:00 15:01:19 03:01:19 02:35:41
2 First Henderson Frans Henderson First 456 NED 6616 1 1,0473 12:00:00 14:41:27 02:41:27 02:49:05
3 S.A.S. Swinnen Elan 43   3 0,9945 12:00:00 14:51:45 02:51:45 02:50:48
4 Vento Kurt Wessel Comfortina 32 286 5 0,8908 12:00:00 15:14:47 03:14:47 02:53:31
5 Spirit of Go Izaak Boidin Stanfast 40 P H3071 4 0,9468 12:00:00 15:06:39 03:06:39 02:56:43
6 De Zaete Cees Neele HR 352 HR 608 6 0,8684 12:00:00 15:25:56 03:25:56 02:58:50
7 Impala Sjaak Oosterling Ecume de Mer NED 798 6 0,7886 12:00:00 dns #WAARDE! #WAARDE!
8 Merlin  Jos Noens Frans Maas Tango NED 1102 6 0,8649 12:00:00 dns #WAARDE! #WAARDE!

 

10-07-2022 Breskens Classics
Race 2
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF Start Finish gez tijd ber tijd
1 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 11:00:00 14:23:38 03:23:38 02:54:50
2 Impala Sjaak Oosterling Ecume de Mer NED 798 6 0,7886 11:00:00 14:55:52 03:55:52 03:06:00
3 Vento Kurt Wessel Comfortina 32 286 5 0,8908 11:00:00 14:29:01 03:29:01 03:06:12
4 Merlin  Jos Noens Frans Maas Tango NED 1102 6 0,8649 11:00:00 14:36:10 03:36:10 03:06:58
5 S.A.S. Swinnen Elan 43   3 0,9945 11:00:00 14:17:51 03:17:51 03:16:46
6 Spirit of Go Izaak Boidin Stanfast 40 P H3071 4 0,9468 11:00:00 14:30:07 03:30:07 03:18:56
7 First Henderson Frans Henderson First 456 NED 6616 1 1,0473 11:00:00 14:17:07 03:17:07 03:26:26
8 Betadur Alex Pinckep S&S Condor 37   3 0,93 11:00:00 14:42:42 03:42:42 03:27:07
9 De Zaete Cees Neele HR 352 HR 608 6 0,8684 11:00:00 DNS #WAARDE! #WAARDE!

 

Overall Breskens Classics
Nr Scheepsnaam Schipper Type Zeilnummer CR kl. TCF punten
1 Noordwind Esther Sinke Raider 35 NED 4627 6 0,8586 2
2 Vento Kurt Wessel Comfortina 32 286 5 0,8908 7
3 S.A.S. Swinnen Elan 43   3 0,9945 8
4 First Henderson Frans Henderson First 456 NED 6616 1 1,0473 9
5 Spirit of Go Izaak Boidin Stanfast 40 P H3071 4 0,9468 11
6 Impala Sjaak Oosterling Ecume de Mer NED 798 6 0,7886 11
7 Merlin  Jos Noens Frans Maas Tango NED 1102 6 0,8649 13
8 De Zaete Cees Neele HR 352 HR 608 6 0,8684 16
9 Betadur Alex Pinckep S&S Condor 37   3 0,93 17

Om deze site goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid